Grzybowo z wymarzonymi plażami na czele

Grzybowo to nieznana jeszcze miejscowość nad Morzem Bałtyckim, można wręcz powiedzieć, że dość nowa dopiero rozwijająca się. To oczywiście można uznać za spory atut, gdyż nie ma tu tłoku tak jak w wielu innych nadmorskich kurortach, a miejscowość pod względem turystycznym jest na prawdę atrakcyjna i warta spędzenia wakacji. Również najbliższa okolica jest bogata w atrakcje rozpoczynając od Kołobrzegu, czyli większego miasta z typowo miejskimi rozrywkami, aż po piękne lasy sosnowe i cudowny klimat tego miejsca. Jak to nad morzem bywa, największą niespodzianką tego miejsca jest plaża, która jest na prawdę wyjątkowa, gdyż jest ogromna. Miejscami dochodzi nawet do 40 metrów szerokości, co jest ewenementem w skali kraju. Inną miejscowością, która może się poszczycić wspaniałą plażą jest Wisełka, której poświęciliśmy osobny wpis.

Grzybowo leży w pasie atmosferycznym, który gwarantuje największą ilość słonecznych dni w roku jeśli chodzi o Polskę. Dzięki jeszcze słabej popularności tego miejsca, nie spotkamy tłumu ludzi, dzięki czemu odpoczynek będzie spokojny, a przede wszystkim przyjemny i na prawdę warto skorzystać z tego kurortu wyjeżdżając na wakacje, ponieważ renoma tego miejsca wzrasta z każdym kolejnym rokiem. Do atutów również należy propozycja noclegowa. Grzybowo jest pod tym względem znakomicie rozwinięte, nowo powstałe ośrodki, hotele czy pensjonaty są w stanie przyjąć w sezonie letnim na prawdę sporą liczbę turystów, a ich poziom jest wysoki. Póki co, ceny nie są zbyt wygórowane.

Wracając do tematu plaż, to warto wspomnieć, że pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem znajduje się najpopularniejsza w Polsce plaża dla naturystów. Odbywają się tu corocznie ciekawe konkursy takie jak „Miss Natura” i „Miss Mokrego Podkoszulka” i co warto dodać, to fakt, że na prawdę jest to popularne miejsce nawet wśród turystów z zagranicy, których możemy tu spotkać całkiem sporo, ponieważ dostępność plaż jest coraz bardziej ograniczona w dzisiejszych czasach w całej Europie. Znajdziemy tu typowe wakacyjne atrakcje, takie jak Miasteczko Westernowe, co będzie szczególnie świetną zabawą dla dzieci.

2 komentarzy

  1. Włóczykij

    Grzybowo jest miejscowością z naprawdę pięknymi plażami, jeśli kogoś interesują wakacje spędzone na opalaniu, to niech rezerwuje nocleg i przyjeżdża, bo warto 😉

    Odpowiedz
  2. Lana

    Ja do Grzybowa mam wielki sentyment bo tam pojechałam na pierwsze wakacje z moim mężem

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>